Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü
Ár:
3.425 Ft (2.697 Ft + ÁFA)
Menny.:db

A képek bizonyos esetekben illusztrációk! Kérjük, minden esetben a leírásra hagyatkozzon. Amennyiben bizonytalan, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Stanley PowerLock BladeArmor mérőszalag 3 m x 19 mm ABS házas bliszteren

Ár:
3.425 Ft (2.697 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Kompakt ház –kényelmes fogás; 3 szegecses kampó, 40%-kal erősebb mint a 2 szegecses kampó; True zero megoldás kompenzálja a kampó vastagságát a mozgással a pontos külső belső méréshez; Blade Armor bevonat az első 100 mm-en csökkentve így a szalagtörést 95%-kal; Mylar® bevonat 10-szeres élettartamot biztosít a hagyományos lakkbevonatúhoz képest; Övtartó; Erős 19 mm-es szalag, mely hosszan kitartva támasz nélkül megáll; Bliszteren; Korábbi design - kifutó típus

Cikkszám: 0-33-522|82
EAN: 1000000025132
Gyártó: Stanley
Elérhetőség: Külső raktáron (2-3 munkanap)
Szállítási díj: 1.390 Ft

Leírás

Jellemzők

  • Kompakt ház –kényelmes fogás
  • 3 szegecses kampó, 40%-kal erősebb mint a 2 szegecses kampó
  • True zero megoldás kompenzálja a kampó vastagságát a mozgással a pontos külső belső méréshez
  • Blade Armor bevonat az első 100 mm-en csökkentve így a szalagtörést 95%-kal
  • Mylar® bevonat 10-szeres élettartamot biztosít a hagyományos lakkbevonatúhoz képest
  • Övtartó
  • Erős 19 mm-es szalag, mely hosszan kitartva támasz nélkül megáll
  • Bliszteren
  • Korábbi design - kifutó típus

Paraméterek

Munkahossz 3 m
Munkaszélesség 19 mm

Vélemények

3.00
2 értékelés
5
(0)
4
(0)
3
(2)
2
(0)
1
(0)
Írd meg a véleményed!
| 3 / 5 csillag!
2024. 07. 08.
Csak nosztalgiábol vettem fiamnak.
| 3 / 5 csillag!
2024. 07. 08.
Extol 5M 3125. Előnyök: Jó fogás a méretéhez képest. Jó gumirozás. Visszacsapodás gátlás remek. 3 pontos szalag rögzités jó helyen. Rendkivűl könnyen ovasható számok csak árnyékban. Az első 3 cm kisebb számokkal jelölve előnyös. A 0 pont 3 szegecses ami pontosabb. A mágneses kihúzás kézi segitséggel eléri az 5 métert. Segitség nélkül 4,5 m.
Meglepő 257 g-os suly amely 19mm szalag szélesség mellett ugyanannyi mint a Dedra 25mm es.
Erős csukló pánt. Szij rögzitése kényelmes elég erős. További előnye a szélesitett fém akasztó amely oldalra állitott mérést is lehetőve tesz.
Ár érték / arányban jó. Csak barkács célokra tervezve.

Hátrány: Erről is hiányzik a tok beleszámolandó szélesség feliratozása.
Tükröződő felület elég zavaró leolvasáshoz. A Dedra előnyösebb ezen a ponton. Hiába könyebb olvasni az Extolt de napsütésben/elemlámpánál jobb a Dedra. Fényes felület.
Hiány egy lyuk a 0 pont közelében akár egy rajzolható kör, vagy olyan hely miatt ahová nem tudnánk akasztani a szalagot.
Hiányzik a szög/csavarakasztó ovális vályat a fém akasztóról Dedránál és extol- nál is.
Ez sem használható bal kezeseknek egyirányú számozás miatt. Egyoldalú feliratozás.
Csak egyoldalon nyomtatott számozás.

Jótállás

Erre a termékre 1 év jótállást adunk.