Leírás
A csavarhúzók nélkülözhetetlen felszerelések minden műhelyben vagy garázsban. A DEDRA márkájú csavarhúzók CrV acélból készülnek, amelyeket nagy szilárdság és korrózióállóság jellemez. A kontúrozott fogantyú műanyag és gumi kombinációjából készül. Ez kényelmet nyújt a felhasználónak a munka során. A mágneses csúcs biztosítja a pontosságot és megkönnyíti a csavarhúzóval való munkát nehezen elérhető helyeken. Masszív állvány biztosítja, hogy a szerszámok rendben, rendszerzeve legyenek tárolva.
Jellemzők
- Anyaga: CrV
- Fogantyú: csúszásmentes gumi + műanyag
- Mágneses csúcs
- Masszív állvány
A készlet tartalma
- 4 db lapos: 5x75mm, 6x38mm, 6x100mm, 8x150 mm
- 4 db Phillips: PH1x75mm, PH2x38mm, PH2x100mm, PH3x150 mm
- 2 db lapos műszerész: 2.5x50mm, 3.0x50 mm
- 2 db műszerész Phillips: PH00x50mm, PH0x50 mm
- 6 db műszerész Torx: T5, T6, T7, T8, T9, T10x50 mm
Paraméterek
Készlet típus | Normál csavarhúzó készlet |
Mágneses | Igen |
Mennyiség | 18 db |
Vélemények
Jótállás
Erre a termékre a forgalmazó a törvényben előrít 2 év kellékszavatosságot vállal.
A jótállásra és a szavatosságra a Polgári törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvényben és az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról szóló 151/2003. (IX.22.) számú kormányrendeletben foglaltak az irányadók.
Jótállás, kellékszavatosság
A szavatosság
Kellékszavatosság hatálya alá tartozik minden nem tartós fogyasztási cikk eladási ártól függetlenül.
Szavatosságra a fogyasztók és a fogyasztónak nem minősülő vásárlók is jogosultak.
- fogyasztók esetén 2 éve
- fogyasztónak nem minősülő vásárlók esetén pedig 1 év
Szavatossági panasz esetén a végfelhasználónak, tehát a vásárlónak kell bizonyítania, hogy a hiba vagy annak oka már az értékesítés pillanatában is fennállt.
Ha az eladott termék vagy szolgáltatás hibás, akkor a vevő kellékszavatossággal élhet. A kellékszavatosság keretében a vevőt többféle jogosultság illeti meg.
- A vevő választhat, hogy a termék kijavítását vagy kicserélését szeretné-e. Adott esetben előfordulhat, hogy e jogaival a vevő nem tud élni, mert például a termék egyedi, így nem lehet kicserélni. Az is lehet, hogy a kijavítás nem megvalósítható, mert az eladónak aránytalan többletköltséget eredményezne. A vevő a terméket saját maga is megjavíthatja vagy az általa megbízott személlyel is megjavíttathatja. Ebben az esetben a költségeket az eladó viseli.
- A vevőnek arra is van lehetősége, hogy árleszállítást igényeljen. Ez leginkább abban az esetben alkalmazható, ha a termék hibás ugyan, de a hiba nem lehetetleníti el teljesen a használatát. Például egyes funkciók nem működnek, vagy a terméknek esztétikai hibája van.
- A vevő továbbá azt is választhatja, hogy eláll a szerződéstől. Az elállás azt jelenti, hogy a vásárlást megelőző állapotot kell visszaállítani. Vagyis a vevő a hibás terméket visszaadja és visszakapja a vételárat. Fontos, hogy jelentéktelen hiba miatt nincs helye elállásnak.
Elállással akkor élhet a vevő, ha
- a kijavítást vagy a kicserélést az eladó nem vállalta, vagy
- e kötelezettségének az eladó megfelelő határidőben vagy a vevő érdekeinek sérelme nélkül nem tud eleget tenni, vagy
- a vevőnek a kijavításhoz vagy kicseréléshez fűződő érdeke megszűnt.
Jótállás
A termék nem tartozik törvényben meghatározott jótállási kötelezettség alá.